Z mojej ulubionej tematyki :: Hi Fi i muzyka

Elektronika, muzyka i dobre brzmienie

To jest coś co lubią niektóre tygryski.

Hi-Fi i Muzyka
Artykuły o Mojej Ulubionej Tematyce

Artykuły na temat, który mnie bardzo wkręca, czyli o audio. Wierność dźwięku (Hi-Fi), muzyka i wszystko co się z tym wiąże. Muzykofilom i pasjonatom dobrego dźwięku życzę miłej lektury i odnalezienia przydatnych informacji.

Instalacje Audio i Systemy Stereo
Strojone Indywidualnie

Inwestycja w nowy dom lub apartament wiąże się z zaprojektowaniem i wykonaniem instalacji audio-wizualnej. Oczywiście, musi to być instalacja, która spełnia wszystkie aktualne wymagania techniczne, takie jak wygodne sterowanie i zastosowanie odpowiednich standardów.

Ja jednak chciałem napisać więcej na temat brzmienia, bowiem kino domowe musi odtwarzać muzykę tak dobrze, jak znakomitej klasy system stereo. Najlepiej jeśli będzie to instalacja audio strojona indywidualnie w Twoim salonie, o czym dowiesz się więcej klikając tutaj.

Interkonekty RCA
Skuteczne Przesyłanie Sygnału Audio

Kabel sygnałowy, inaczej kabel RCA, lub, popularnie - interkonekt - to przewód, który łączy transport CD z przetwornikiem cyfrowo analogowym (DAC), przetwornik cyfrowo analogowy z przedwzmacniaczem lub wzmacniaczem, odtwarzacz CD z przedwzmacniaczem lub wzmacniaczem. Interkonekt cechuje... Dowiedz się więcej na temat interkonektów sygnałowych do audio klikając tutaj.

High Fidelity
Wierność Odtwarzania Dźwięku

Co to znaczy high fidelity i co nowego można właściwie jeszcze napisać na ten temat? Wierność odtwarzania dźwięku to temat już oklepany i w kółko powtarza się to samo. Co jeszcze nie została dopowiedziane? Albo zostało, ale nikt tego nie podkreśla z należytą wagą. Przeczytaj czym Hi-Fi z pewnością nie jest klikając tutaj.

Modyfikacje i Przekablowanie Słuchawek
Precyzyjne Strojenie Brzmienia Individual

Ze słuchawkami w postaci fabrycznej jest jak z samochodami. Każdy wie, że kryje się w nich jeszcze dodatkowy potencjał. Odpowiedzialne zakłady tunningowe wyciągają z samochodów ten ukryty potencjał. Podobnie jest ze słuchawkami. Jeśli serce, czyli przetworniki akustyczne, słuchawek mają odpowiednią jakość to można zdziałać cuda. Na temat modyfikowania i przekablowania słuchawek dowiesz się więcej klikając tutaj.

Opinie o AriniAudio i Individual

Przeczytaj opinie na temat kabli AriniAudio i Individual zanim wybierzesz konkretne rozwiązanie do testu we własnym systemie muzycznym.

Copyright ©  Super Matematyk  od 2001 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved