Korepetycje z matematyki dla studentów :: SuperMatematyk

"Uzyskałem niezbędną pomoc

i zaliczyłem matmę bez stresu."

Wojtek Wójcik

Korepetycje z Matematyki Wyższej Dla Studentów
Kierunki Techniczne i Wszystkie Pozostałe

Przygotowanie do zaliczeń i egzaminu

Sprawnie, efektywnie i KONKRETNIE

Dla tych, którzy nie chcą liczyć całek samemu, bo nie mają na to czasu, albo nie potrafią zacząć. Za to lubią docierać od razu do sedna i zapewnić sobie wpis z matematyki.

Kłopoty z matematyką wyższą na studiach mają różne przyczyny: Szybkie tempo podawania materiału, kiepskie prowadzenie ćwiczeń, zbyt słaba biegłość operacyjna (rachunkowa), braki w opanowaniu wcześniejszego materiału (np. nie da się sprawnie całkować bez opanowania pochodnych). Może to być też bariera psychiczna typu "i tak tego nie zrozumiem".

Umiem zdefiniować prawdziwe przyczyny Twoich trudności i zastosować skuteczne środki zaradcze. Tak, żebyś zaczął samodzielnie poprawnie liczyć zadania. Jak zobaczysz, że "da się" to uwierzysz w siebie i poczujesz się pewnie na kolokwiach.

Korepetycja z matematyki wyższej dla studentów

Stosuję zasadę podawania minimalnej, absolutnie niezbędnej dawki przygotowania teoretycznego i zdecydowanie większą ilość czasu przeznaczam na rozwiązywanie zadań. Od łatwych do coraz trudniejszych. Na początku wspólnie ze mną, potem samodzielnie pod moją kontrolą, a wreszcie całkowicie samemu. Jedynie ze sprawdzeniem wyniku, toku obliczeń i wyjaśnieniem ewentualnych wątpliwości.

Moje Podejście Działa
Ze Mną Zdasz Egzamin, Ale Wymagam Zaangażowania

Robię tak, żebyś na zajęciach ze mną uwierzył w siebie i przekonał się, że całki nie są czarną magią, ale problemem do pokonania. I tak jest, czego najlepszym dowodem są udane zaliczenia, zdane egzaminy i liczne nawiązywane kontakty w celu przezwyciężenia uczelnianych kłopotów. O moich kompetencjach dowiesz się więcej klikając tutaj.

Jednak nie ma nic za darmo. Od razu uprzedzam, że wymagam zaangażowania i rzetelnej pracy. Jeśli się zgadzasz to zapraszam Cię do umówienia się na lekcję klikając tutaj.

Copyright ©  Super Matematyk  od 2001 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved