Pomiary, Testy, Recenzje, Nowe Rozwiązania

Elektronika, muzyka i dobre brzmienie

To jest coś co lubią niektóre tygryski.

Wartościowe Strony o Tematyce Audio

Moje ulubione i jedne z najbardziej interesujących stron w Internecie o tematyce audio. Unikalne, autorskie, pomocne i ciekawe. Polecam i życzę znalezienia tego, czego szukasz lub po prostu przyjemnej lektury.

Elektroakustyka i Muzyka
Blog o Tematyce Hi Fi

Jeśli marzy się Tobie sprzęt audio, którego brzmienie zachwyci Cię i spowoduje, że oderwiesz się całkowicie od codzienności to strona, którą mam na myśli to miejsce dla Ciebie. Może posiadasz już system audio, ale chcesz go dodatkowo ulepszyć lub wiedzieć więcej? Odwiedź bloga poświęconego tematyce Hi Fi i muzyce. Prezentacje sprzętu, porównania, artykuły tematyczne i komentarze. Warto poświęcić trochę czasu na lekturę zanim wyda się niemałe pieniądze ma sprzęt wysokiej klasy.

High End Audio
Jak Osiągnąć Olimp Doskonałego Brzmienia?

Frank Zappa powiedział, że rozmawianie o muzyce jest jak tańczenie o architekturze. Ten, kto doświadczył jakości dźwięku określanej jako High End wie o co chodzi. Niesamowity bas, krystalicznie czysty, ale i ciepły wokal oraz dźwięczna góra pasma i przestrzeń. Osiągnięcie takiego ideału jest niemożliwe bez zastosowania odpowiedniego okablowania. Jednym z producentów jest polska firma AriniAudio, której jednym z kryteriów konstruowania jest jak najlepsza równowaga tonalna. Oferta obejmuje Zdobądź Olimp Brzmienia! : interkonekty RCA, kable głośnikowe, studyjn, muzyczne, zasilające i inne. Zajrzyj na stronę AriniAudio i Individual klikając tutaj i dowiedz się więcej.

Sale Kinowe i Koncertowe
Strojone Indywidualnie w Bydgoszczy

Wyjątkowe miejsce na mapie Hi Fi gdzie możesz zamówić instalację audio multiroom strojoną indywidualnie w Twoim własnym domu. Ciekawostką jest to, że urządzenia, które znakomicie grają w salonie w specjalnie przygotowanym pokoju odsłuchowym, mogą zagrać fatalnie w innym pomieszczeniu. Wykorzystaj doświadczenie i możliwości firmy z Bydgoszczy żeby stworzyć system, który będzie zoptymalizowany w twoim własnym salonie. Sala kinowa i kino domowe strojone indywidualnie to jest coś czego jeszcze do tej pory nie było.

Copyright ©  Super Matematyk  od 2001 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved