Zasady i warunki korzystania z lekcji :: SuperMatematyk

Szacunek i wzajemne zrozumienie

to podstawy dobrej współpracy.

Jeśli też tak uważasz to oznaczy,

że już teraz dobrze się rozumiemy.

Zasady Są Proste i Przejrzyste
Jak Podstawowe Działania Matematyczne

Możesz zacząć się zastanawiać jakie to reguły dotyczą zwykłych korepetycji. Jeśli oczekujesz zadowalających rezultatów to czytaj dalej. Moje zasady wynikają z bogatego doświadczenia, o którym możesz przeczytać klikając tutaj. Mają więc wszystkie swoje uzasadnienie.

Lekcje odbywają się u ucznia lub nauczyciela na terenie Bydgoszczy i okolic. Pozostawiam to do wyboru. W przypadku dzieci i młodzieży z gimnazjum lekcje mogą odbywać się u mnie po uprzednim uzgodnieniu. Wynika to z kwestii bezpieczeństwa i komfortu ucznia.

Terminy spotkań pozostają do ustalenia, tak samo jak długość lekcji. Minimalny czas trwania lekcji to 90 min, a maksymalny zależy od aktualnej potrzeby oraz skupienia ucznia. 1,5 godziny to optymalny czas w większości przypadków, ponieważ taka długość lekcji gwarantuje najlepsze rezultaty przy najmniejszym nakładzie pracy.

Zasady jak dodawanie

Zasady są proste i przejrzyste jak podstawowe działania matematyczne

Zaangażowanie Ucznia i Rodzica

Warto pamiętać, że nauka jest najbardziej skuteczna i przynosi najwięcej korzyści jeśli jest systematyczna. Intensywność nauki najlepiej dobierać indywidualnie, jednak dobrze jest spotykać się przynajmniej raz w tygodniu.

Zaangażowanie ucznia oraz rodziców jest równie istotne jak moje własne. W przypadku najmłodszych i młodzieży ważny jest też nadzór rodziców albo opiekunów. Tym bardziej, że wymagam również samodzielnego rozwiązywania zadań we własnym zakresie. Dobra współpraca przynosi najlepsze efekty, co udowodniłem już setki razy w praktyce. Teraz sam się o tym przekonaj, umów się na lekcję i też zacznij korzystać. Zapraszam do zakładki Kontakt.

Copyright ©  Super Matematyk  od 2001 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved