Razem osiągniemy Twój cel | Moje kompetencje :: SuperMatematyk

Pomogę Ci dostrzec i wykorzystać

swój własny potencjał. Wtedy

uwierzysz w siebie i poprawisz wyniki.

Dlaczego Moje Lekcje Są Tak Skuteczne?
Kompetencje

Tak, ja też miałem swoje perypetie z matematyką. Moj Ojciec poświecił mi wtedy wiele wysiłku. Dzięki temu bardzo wcześnie dostrzegłem swój własny potencjał i samodzielnie pokonałem wszystkie ograniczenia. Potem odkryłem, że potrafię to zrozumienie przekazać następnej osobie.

Teraz uważam, że to dobrze, że, jako dziecko napotkałem pewne trudności, ponieważ dzięki temu dzisiaj potrafię doskonale wczuć się w sytuację osoby, która jeszcze nie może ruszyć do przodu.

:: W Taki Sposób Osiągniemy Twój Cel ::

Pracujemy razem, a Twoje cele stają się również moimi. Pokieruję Twoją uwagą w odpowiedni sposób. Nie pozwalam nawet na chwilę rozproszenia, czy zwolnienia tempa pracy. Ze mną nie możesz stać w miejscu.

To działa w obie strony. Uprzedzam, że wymagam zaangażowania. Zadaję zagadnienia do samodzielnej pracy w domu i egzekwuję ich rozwiązania.

Rozumieć Matematykę, a Uczyć
Dwie Rozłączne Kompetencje

Posiadam obie: Zarówno wiedzę, jak i praktyczną umiejętność jej przekazania. Lekcje prowadzę od 2001 roku. To już ponad 15 lat. Zacząłem uczyć matematyki będąc jeszcze w liceum. Sam się wtedy zdziwiłem, że potrafię być tak skuteczny.

Studiując na uczelni technicznej zacząłem profesjonalnie pomagać innym zrozumieć ten trudny przedmiot. Oprócz matematyki uczę też geometrii wykreślnej oraz matematyki wyższej. Cieszą mnie liczne sukcesy moich uczniów.

Prostota
To, Co Skomplikowane, Sprowadzam Do Prostego

Pomagając przyswajać wiedzę i rozumieć doskonaliłem swój własny "warsztat" pracy. Znać matematykę, a jej uczyć to dwie oddzielne sprawy.

Uczenie matematyki - Prostota

Matematykę sprowadzam do prostych elementów

Nauczyłem się robić to tak efektywnie i szybko, jak to tylko możliwe, ponieważ sprowadzam złożone zagadnienia do prostych i powtarzalnych elementów. Takich, które bardzo łatwo jest samodzielnie zastosować podczas liczenia.

Dobra Atmosfera i Optymizm
Często Pomijane Podstawy Sukcesu

Dobra atmosfera i wspólna praca w interesujący sposób pomagają robić postępy szybciej. Moje lekcje zawsze są fajne, a uczniowie z łatwością mogą skupić się na efektywnej nauce.

Na moich zajęciach obowiązują pewne zasady, których przestrzeganie pomaga i dowiesz się o nich klikając tutaj.

Skorzystaj teraz z zakładki Kontakt i umów się na lekcję. Będą to najlepiej zainwestowane środki.

Copyright ©  Super Matematyk  od 2001 roku

Prawa Zastrzeżone - Rights Reserved